werandamielec.pl

Emolium do kąpieli

Złóż zamówienie online, a Internetowa Apteka MINI zapewni Ci dostawę do domu, a nawet do Twojego zakładu pracy. Asortyment apteki jest tak bogaty, że możesz potrzebne produkty zamówić w jednym miejscu. Co znajdziesz w jej ofercie? Produkty dla dzieci i dorosłych, dla młodych i seniorów, dla kobiet i mężczyzn, dla mam także tych przyszłych. W asortymencie nie zabrakło leków, jak i kosmetyków.

Sucha skóra? Nigdy więcej!

Zmagasz się z problemem suchej skóry? A może jesteś młodą mamą, która szuka dla swojego dziecka produktu, który nie podrażni dodatkowo jego wrażliwej skóry? Emolium do kąpieli to idealne rozwiązanie w obu przypadkach. Jego skład został dostosowany do potrzeb skóry ze skłonnością do podrażnień. Substancje aktywne nie tylko myją, ale też nawilżają. Ten bezwonny kosmetyk tworzy na powierzchni skóry naturalną barierę lipidową. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego to dowód na wysoką skuteczność tego produktu.

W składzie Emolium do kąpieli znajdziesz:

  • olej makadamia,
  • olej parafinowy,
  • olej canola,
  • masło Shea,
  • trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe.

Kąpiel w wannie z wodą i dodatkiem Emolium powinna trwać ok. 15 minut zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Produkt ten dostępny jest w ofercie apteki.

Internetowa Apteka MINI dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom bogaty asortyment oraz obsługę na najwyższym poziomie. Oferuje im również darmową dostawę przy zakupach powyżej 149 zł. Jeśli sam nie jesteś w stanie złożyć zamówienia na taką kwotę, zdecyduj się na wspólny zakup – z członkiem rodziny, znajomymi z pracy itp.